ציור קיר לעסקים ולמשרדים

טרנד ציורי קיר לעסקים או למשרדים, הפך, כבר מזה זמן רב, להיות חלק בלתי נפרד מהנוף האורבני בעולם.

כיום, בעלי עסקים מבינים את משמעות העיצוב האותנטי בחלל המבנה והם בוחרים לעשות ציורים מקוריים, כחלק הומוגני מעיצוב החלל ואווירה. בנוסף לציוד הנמצא בחלל העבודה, מקבל המבנה, נופך יופי, אסתטיקה, תחושה של טעם טוב ונוחיות בחלל.

בשנים האחרונות, מגמת ציורים לעסק או למשרד הולכת וגוברת. נראה, כי המודעות לעיצוב החלל גוברת ועולה ואנו כאן, כדי לספק את הדרישה העיצובית.

ציור על לבנים של מרפאה דנטלית
ציור על קיר לבנים בבית עסק של מרפאה דנטלית

אז מה מציירים על קירות העסק או המשרד?

ציורי קיר למשרדים או עסקים תלויים במבנה. הדרישות הן דינמיות ומשתנות . לדוגמה, ישנם מקומות הדורשים לשלב את הלוגו, מצד שני, ישנם המעוניינים בציור המאפיין את המקום להשתלב עם השפה הויזואלית. כמו כן, ישנם המעוניינים לעצב את קירות המשרד או הבניין כולו, בסגנון כתובות גרפיטי, אמנות רחוב או שרטוט מיוחד המתכתב עם המבנה.
הכל תלוי במבנה ובאופי המקום.

ציור קיר למשרדים בעסק
ציור קיר של גשר ברוקלין - בתוך בניין משרדים של חברת נדלן בניו יורק.

באיזה מיקום בעסק מומלץ לבצע את הציור?

השיקול היכן לבצע את ציור הקיר בחלל העסק או המשרד הינו אינדיבידואלי. לא מעט גורמים יכולים להשפיע על ההחלטה היכן למקם את היצירה: מבנה, גודל החלל, הגישה לחלל העבודה ועוד. הרצון לעצב, ליצור, להתחדש ולשלב תכנים ויזואליים, קיים, לרוב, בכל עסק.
לכן, במידה וקיים חלל ריק או קיר חשוף, זו הזדמנות, כמובן, לשקול ולבצע אותם באחד מהאזורים הללו.

עם זאת, ניתן לשקול ולבצע לא רק בחלל הפנימי, אלא גם מחוץ למבנה. כלומר, ציורי קירות החיצוניים של המבנה עצמו. באופן כזה, ציורי הקיר ימשכו את תשומת הלב של העוברים והשבים. עקב כך, תגבר הסקרנות של האנשים בכל הנוגע לעסק, לאופיו ולתוכנו.
את ציורי הקיר ניתן לבצע על כל סוגי המשטחים והקירות (בין אם הם פנימיים או חיצוניים), משטחי אלומיניום, משטחי פח, לוחות עץ, לבנים, אבן ועוד.

כאמור, אם אתם בעלי עסקים מסוגים שונים ומגוונים, כגון: בית קפה, משרד, מסעדה או חנות, אנו נבצע את ציור הקיר על פי אופי המקום, והעיצוב הנדרש אשר יהיה ייחודי.

ציור קיר בעסק של פיצרייה
ציור קיר בבית עסק של פיצרייה - 250 שעות עבודה

כיצד יודעים איזה ציור לבחור לעסק או למשרד ?

הבחירה אינה מסובכת. היום, בעידן האינטרנט, ניתן למצוא אין ספור רעיונות, דוגמאות, אובייקטים ורפרנסים. החיפוש הזמין והנוח ברשת, הופך את המשימה לבחירת ציור לעסק או ציור למשרדים, להרבה יותר קל ופחות מורכב. בנוסף, יתקבלו בברכה רעיונות מקוריים או כל דבר העולה במחשבתכם. אנו נשלב את רעיונותיכם ומחשבותיכם לידי יצירה אחת.
כיצד נעשה זאת?
בשלב ההתחלתי של טרום ציור הקיר, אנו ניצור הדמיה ממוחשבת עם הסקיצה של העיצוב. הסקיצה המוחשית, תאפשר לתת לכם מושג ולראות, ביחד עם הצוות, כיצד העיצוב משתלב בחלל העסק או בחלל המשרד.

ציור וכיתוב על שער חיצוני
ציור חיצוני על שער אלומיניום של בית עסק
ציור על קיר במסעדה מקסיקנית
ציור קיר למסעדה מקסיקנית
ציור לוגו בחדר כושר
לוגו בחלל של חדר כושר
איור וכיתוב לוגו על משטח עץ
לוגו על משטח עץ בבית עסק של מזון
איור לוגו במסעדה
כיתובים על לוח שחור במסעדה
תהליך של ציור לקניון הגדול בעולם - מייסיס ניו יורק
ציור קיר למייסיס ניו יורק
ביצענו מאות פרויקטים שונים של ציור קיר לעסקים, מוסדות ומשרדים שונים בארץ ובארה״ב לדוגמא: מייסיס ניו יורק וחיל האוויר האמריקאי. אתם מוזמנים להיכנס לגלריה שלנו ולראות עוד עבודות בארץ ובעולם.

מעוניינים בציור קיר לעסק או למשרד ?

מלאו את פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד