ציור קיר לעסקים ולמשרדים

ציור על קיר בבית עסק

ציורי קיר לעסקים ובתוך משרדים כבר מזמן הפך להיות חלק בלתי נפרד מעיצוב החלל והמבנה.

כיום בעלי עסקים מבינים את משמעות העיצוב האותנטי בחלל המבנה והם בוחרים לעשות ציורים מקוריים כחלק מעיצוב החלל והוספת אווירה למקום.
בנוסף לכל העיצוב והציוד הנמצא בחלל העבודה המבנה מקבל נופך, יופי, אסתטיקה ותחושה של טעם טוב.

בשנים האחרונות מגמת ציורים לעסק או למשרד הולכת וגוברת ונראה כי המודעות לעיצוב באמצעות ציורים גוברת ועולה ובשביל זה אנו כאן, בכדי לתת מענה של אומנות מקורית ומותאמת לכל עסק או משרד.

ציור על לבנים של מרפאה דנטלית
ציור על קיר לבנים בבית עסק של מרפאה דנטלית

אז מה מציירים על קירות העסק או המשרד?

ציורי קיר למשרדים או עסקים תלויים במבנה. הדרישות הן דינמיות ומשתנות. לדוגמה, ישנם מקומות הדורשים לשלב את הלוגו, מצד שני, ישנם המעוניינים בציור המאפיין את המקום להשתלב עם השפה הוויזואלית. כמו כן, ישנם המעוניינים לעצב את קירות המשרד או הבניין כולו, בסגנון כתובות גרפיטי, אמנות רחוב או שרטוט מיוחד המתכתב עם המבנה.
הכול תלוי במבנה ובאופי המקום.

ציור קיר למשרדים בעסק
ציור קיר של גשר ברוקלין - בתוך בניין משרדים של חברת נדלן בניו יורק.
ציור קיר בעסק של פיצרייה
ציור קיר בבית עסק של פיצרייה

באיזה מיקום בעסק מומלץ לבצע את הציור?

השיקול היכן לבצע את ציור הקיר בחלל העסק או המשרד הינו אינדיבידואלי. לא מעט גורמים יכולים להשפיע על ההחלטה היכן למקם את היצירה: מבנה, גודל החלל, הגישה לחלל העבודה ועוד.
הרצון לעצב, ליצור, להתחדש ולשלב תכנים ויזואליים, קיים, לרוב, בכל עסק.
לכן, במידה וקיים חלל ריק או קיר חשוף, זו הזדמנות, כמובן, לשקול ולבצע אותם באחד מהאזורים הללו.

עם זאת, ניתן לשקול ולבצע לא רק בחלל הפנימי, אלא גם מחוץ למבנה. כלומר, ציורי קירות החיצוניים של המבנה עצמו. באופן כזה, ציורי הקיר ימשכו את תשומת הלב של העוברים והשבים. עקב כך, תגבר הסקרנות של האנשים בכל הנוגע לעסק, לאופיו ולתוכנו.
את ציורי הקיר ניתן לבצע על כל סוגי המשטחים והקירות (בין אם הם פנימיים או חיצוניים), משטחי אלומיניום, משטחי פח, לוחות עץ, לבנים, אבן ועוד.

כאמור, אם אתם בעלי עסקים מסוגים שונים ומגוונים, כגון: בית קפה, משרד, מסעדה או חנות, אנו נבצע את ציור הקיר על פי אופי המקום, והעיצוב הנדרש אשר יהיה ייחודי.

בוב מארלי ונגן גיטריה בגרפיטי

כיצד יודעים איזה ציור לבחור לעסק או למשרד ?

הבחירה אינה מסובכת. היום, בעידן האינטרנט, ניתן למצוא אין ספור רעיונות, דוגמאות, אובייקטים ורפרנסים. החיפוש הזמין והנוח ברשת, הופך את המשימה לבחירת ציור לעסק או ציור למשרדים, להרבה יותר קל ופחות מורכב. בנוסף, יתקבלו בברכה רעיונות מקוריים או כל דבר העולה במחשבתכם. אנו נשלב את רעיונותיכם ומחשבותיכם לידי יצירה אחת.
כיצד נעשה זאת?
בשלב ההתחלתי של טרום ציור הקיר, אנו ניצור הדמיה ממוחשבת עם הסקיצה של העיצוב. הסקיצה המוחשית, תאפשר לתת לכם מושג ולראות, ביחד עם הצוות, כיצד העיצוב משתלב בחלל העסק או בחלל המשרד.

על קיר של חנות בגדים נויז
נויז חנות בגדים
תן דג - חנות לדגים
חנות דגים
ציור וכיתוב על שער חיצוני
ציור חיצוני על שער אלומיניום של בית עסק
FABBRI
ציור קיר במשרד
ציור על קיר במשרד
פרחים בקליניקה
האופה מבגדד
לוגו ואייקונים על קיר חיצוני של האופה מבגדד
תהליך של ציור לקניון הגדול בעולם - מייסיס ניו יורק
ציור קיר למייסיס ניו יורק
איור לוגו במסעדה
כיתובים על לוח שחור במסעדה
ביצענו מאות פרויקטים שונים של ציור קיר לעסקים, מוסדות ומשרדים שונים בארץ ובארה״ב לדוגמא: מייסיס ניו יורק וחיל האוויר האמריקאי. אתם מוזמנים להיכנס לגלריה שלנו ולראות עוד עבודות בארץ ובעולם.

מעוניינים בציור קיר לעסק או למשרד ?

מלאו את פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד