השירותים שלנו - סמואל ארט ציורי קיר

ציורים עבור לקוחות פרטיים אשר מעוניינים לשדרג את קירות הבית בדרך אומנותית ולהוסיף אופי ומראה מיוחד.
ציורים אלו מיושמים על קירות במגוון דרכים וסגנונות בחדרי הבית, חדרי שינה, מטבח, מסדרונות ועוד

ציורים עבור לקוחות עסקיים אשר מעוניינים לשדרג את קירות חלל העסק ביצירה בעבודת יד, את הציורים ניתן לבצע על מגוון רחב של משטחים כגון קירות מכל הסוגים, אלומיניום, פח, עץ, קיר לבנים ועוד. בנוסף אנו מבצעים כיתובים, לוגו ותפריטים בעבודת יד. בין אם יש לכם בית קפה, מסעדה, חנות או משרד אנו נבצע את הציור על פי העיצוב הנדרש.
ציורים בגדלים לא סטנדרטיים על תקרות, קירות ומבנים עבור לקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדות ועוד. יצירות על גבי קירות גדולים לרוב דורשים כלים ומנופים להגעה לגובה של המשטח הרצוי ותכנון מראש של הפרופורציות. ציורי קיר גדולים דורשים מיומנות וניסיון רב.
ציורים בחלל הסלון נעשים תוך חשיבות רבה לאווירה הכללית של חלל הסלון והבית מבחינת הצבעים והעיצוב. את היצירות ניתן לבצע ישירות על הקיר או על בד קנבס.
גרפיטי עבור לקוחות פרטיים או עסקים, הוא טרנד מעניין וחדשני עבור אנשים אשר מעוניינים ליצור יצירת גרפיטי בבית, בעסק, חדר ילדים ועוד.
ציורי תלת מימד נעשים בשיטה אשר נותנת אשלייה אמיתית, סגנון זה מקבל תאוצה בארץ ובעולם וניתן לראותו על מדרכות בעיר, קניונים, עסקים, בתים פרטיים ועוד.
ציורים על קירות חיצוניים עבור לקוחות פרטיים ועסקיים, נעשים בצבעי אקריליק או שמן מיוחדים המיועדים להחזיק מעמד בכל מזג אוויר, בסוף התהליך נמרח שכבה של לכה מגנה.

ציורים לחדרי ילדים וחדרי תינוקות נעשים בעבודת יד המיועדים במיוחד עבור גילם.
בתהליך היצירה עבור ילדים אנו נתחשב בסגנון הקשור לאופי הילד, גוונים ועיצוב החדר.

ציורים על קירות של חדרי נוער נעשים בעבודת יד המיועדים במיוחד עבור גילם.
בתהליך של יצירה על קיר לנערים אנו נבצע את הציור על פי אופי הנער, דמות שהוא מעריץ, קבוצה או להקה אהובה עליו במיוחד.

ציורים לגני ילדים ובתי ספר נעשים בעבודת יד על קירות פנים או קירות חוץ. בתהליך של יצירה על קיר למוסדות של ילדים אנו נשים דגש על צבעוניות המתאימה לחלל הקירות.

ציורי שמן מקוריים בגדלים שונים על בד קנבס מוכנים לתליה או העתק מקורי עם מעבר בצבעי שמן מעל. ניתן לבחור ציור מתוך הקולקציה המקורית לסלון, חדר שינה, פינת אוכל לבית או לעסק.

ציורי שמן מקוריים בהזמנה אישית בגדלים שונים על בד קנבס מוכנים לתליה. ניתן להזמין ציורי דיוקן או על פי תמונה עבורכם או מתנת יום הולדת לחבר או בן משפחה.
סדנת ציור וערב שכולו כיף, יצירה וחוויה, הרבה דמיון ויצירתיות. בואו ליצור חוויות משותפות על קנבס בעזרת צבעים ומכחולים. בנוסף לקחת את הציור שאתם יצרתם הביתה ולהראות לחברים!

אתם מוזמנים להיכנס לעמוד המאמרים שלנו ולקבל עוד מידע בנושאים שונים ועוד על השירותים שאנו נותנים ברחבי הארץ על ידי צייר קירות סמואל חגאי
כמו כן אתם מוזמנים לראות עוד מגוון רחב של עבודות בגלריה שלנו.